Realizacje

Dla naszego klienta prowadzimy obsługę wierceń geotechnicznych na linii kolejowej nr 104. Linia kolejowa biegnie od Rabki do Nowego Sącza przez Mszanę Dolną, Tymbark, Limanową. Jest to inwestycja związana z remontem starej linii kolejowej oraz budowa kilku odcinków po nowym śladzie, w tym 2 tuneli.

Opinia geotechniczna wykonana w związku z budową domu jednorodzinnego w miejscowości Lachowice oraz Wilkowice w województwach śląskim i małopolskim. 

Opinia geotechniczna wykonana dla pracowni architektonicznej w związku z planowaną budową 4 budynków mieszkalnych 3-kondygnacyjnych w Kluczborku. 

Velorudawa

Opinia geotechniczna wykonana dla biura projektującego nową trasę rowerową VeloRudawa na odcinku Trzebinia – Zabierzów. Jest to jedna z kliku tras rowerowych w małopolsce związana z projektem VeloMałopolska. Trasa połączy rowerowo Trzebinię z Krakowem i trasą VeloSkawa.

Nasyp niekontrolowany

Dalszy etap nowej trasy rowerowej VeloRudawa na odcinku Trzebinia – Zabierzów. Tym razem wykonaliśmy opinie geotechniczną z dokumentacją badań podłoża gruntowego. Na zdjęciu widoczne nasypy niekontrolowane. Bardzo nieprzewidywalny grunt antropogeniczny.